+48 603 184 669 info@prolabis.pl pn-nd 9:00-21:00

Mam najfajniejszą pracę na świecie. Dostarczam... spokój

Poznaj mnie bliżej

Poznaj swojego doradcę

Finansista, agent, informatyk, inwestor, nauczyciel, społecznik, ojciec, mors

Przemysław Roszek

Twój osobisty doradca

Moja świadoma ścieżka kariery rozpoczęła się w wieku 12 lat, gdy po raz pierwszy zetknąłem się z komputerem. Wybierając szkołę średnią, z przekonaniem oznajmiłem światu, że zostanę informatykiem. Moje późniejsze studia, na kierunku matematyka o specjalności informatyka, dały mi solidną wiedzę z zakresu matematyki finansowej, rachunku prawdopodobieństwa i statystyki, którą na dodatkowym kursie uzupełniłem podstawami psychologii.

Po studiach zatrudniłem się w międzynarodowej firmie programistycznej, w której nauczyłem się słuchać swoich klientów z całego świata, analizować ich potrzeby i przekładać je na najlepsze rozwiązania. Umiejętność tę udoskonalam i wykorzystuję w praktyce, niemal każdego dnia, od blisko ćwierć wieku.

W 2007 roku rozpocząłem swoją przygodę na rynkach kapitałowych. Poznałem od podszewki instrumenty finansowe, zarówno te bezpieczne, jak i te najbardziej ryzykowne. Na własnej skórze nauczyłem się, jak działa giełda i jakich bolesnych (i kosztownych) błędów nie należy popełniać. Dziś już śmiało mogę nazywać siebie doświadczonym inwestorem.

Od kilku lat prowadzę własną firmę i szkołę, w której uczę młodzież matematyki, informatyki i podstaw przedsiębiorczości. Pomagam aktywizować osoby zagrożone wykluczeniem. Udzielam się społecznie i charytatywnie. Jestem dumnym tatą dwudziestojednoletniego syna. Zimą wmawiam sobie, że woda w jeziorze wcale nie jest zimna.

Od 2017 roku jestem związany z branżą ubezpieczeniową, w której mogę łączyć swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie i zainteresowania rynkami finansowymi, a przede wszystkim mogę realizować misję dostarczania ludziom spokoju, którego najbardziej potrzebują wtedy, gdy los stawia ich w trudnych sytuacjach.

O mnie

Od ćwierćwiecza słucham i doradzam

Słuchając, poznaję Ciebie, Twoją sytuację, Twoje obawy i Twoje oczekiwania. Od pierwszego kontaktu zauważysz, że ten proces jest zupełnie inny, niż gdzie indziej. Rozumiejąc, co jest dla Ciebie ważne, angażuję swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie na rynkach kapitałowych, aby doradzić Ci najlepsze rozwiązania, które zapewnią Ci spokój finansowy i dostarczą wielu powodów do zadowolenia. Bo najlepsze, to nie znaczy najdroższe, lecz takie, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Wiedza
Doświadczenie
Zrozumienie
Zaangażowanie
Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 603 184 669

Umów się na spotkanie

© 2018-2024 PROLABIS | Projekt: HTML Codex | Polityka prywatności

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji. Akceptuję